"Я пишаюся, що працюва з Вами!.." - волонтер Вай Сусман.

Я пишаюся, що працюва з Вами! - волонтер Вай Сусман.

Добрий день, шановні колеги!

 Мене звати Вай Сусман (Y Paul Sussman), a я викладав англійську мову у ВВПК (майже 15 років тому! Я служив волонтером Корпусу Миру.)

Як Maria Trotsiuk , Сергій Кирпа, та багато інших викладачів можуть підтвердити, я трохи дивний чоловік – зараз працюю програмістом, але взагалі не дуже люблю сучасні додатки і системи. І тікаю, навіть ненавиджу соцмедіа...

...але ще більше ненавиджу диктаторів.

У минулих шість тижнів я, моя дружина, моя сім'я, мої друзі, мої співробітники – на справжні, весь вільний світ – ми всі бачать як ви битеся, і страждаєте, і боретеся щоб захищати сторону та свободу. Кожен день, у мене є можливість знову міркувати: "I'm so proud that I got to work with them."

Я пишу цей лист бо я хочу вам сказати, що ви не боретеся сам.

Моє місто, Міннеаполіс, має маленьке населення Українців – але це не впливає на розмір протестів, бо це легко розпізнати справжнє, дійсне зло. Держава нашого штату скасував інвестування у РФ та Білорусь, a майже щотиждень громадяни демонструють.

Я та Зоя беремо участь у мітингах, пожертвуємо ЗСУ, пишемо політикам, і заохочуємо знайомих робити те само. Іноді, я думаю "OK, OK, пара листів сенаторам, пара баксів у платіжний день, пара маршів... це не сильно, це лише дві люди." Але у моїй групі Корпусу Миру були 120 волонтерів – а я служив у групі 31, а з того часу 15 років (отже близко 30 ще груп) відбулися.

Навіть сьогодні, я пам'ятаю мабуть перший вираз Української мови, з яким я зустрівся – з часу ще перед тим, як я закінчив університет і подав заявку на Корпус Миру: “razom nas bahato.” Дав мені мету тоді, коли мені було 20 років – а ще дає, коли мені майже сорок.

Вибачте, що я розмовляю про такі серйозні теми з такою кількістю помилками. (I promise, everything above sounds better in my head. My English, at least, is pretty good...) Дякую за вашу увагу – просто хочу, щоб ви знали, що мільйони людей стоять з вами, навіть з-за океану.

Бережіть себе – і Слава Україні!

- Y Sussman // MPLS, MN // 2022-04-05