Волонтерський внесок у спільну перемогу

З перших днів війни більшість з нас намагались долучитись до волонтерства, зокрема до плетіння маскувальних сіток, які слугують оберегом для наших захисників та захисниць. На очах збільшувалась кількість пунктів плетіння таких оберегів у місті та у територіальних громадах, що дозволило у стислі строки задовільнити попит наших військових з’єднань та накопичити мінімальний запас.

Коледжани активно включились до роботи за місцем проживання та гостинно відкрили двері педагогічного коледжу для усіх бажаючих отримати прихисток та долучитись до колективної допомоги ЗСУ. За три тижні у стінах закладу сплетено понад 40 сіток та «примар».

Проте, на четвертий тиждень війни гостра нестача основ сіток та бажання не зупинятись на досягнутому спонукали нас навчитись їх створювати власноруч. Керівник закладу, згадавши батьківську науку та власний рибальський досвід, провів майстер-клас для охочих. У підсумку на кінець тижня маємо сплетену основу від наставника та дві сітки на підході від колег.

Також, напрацювали технологію  колективного плетіння основи, використовуючи техніку «макраме».

Тож, закликаємо усіх бажаючих приєднатися до другої хвилі плетіння маскувальних сіток у педагогічному коледжі, щоб знову лунав гучний гамір кількох десятків волонтерів, що несуть тканину, розрізають її на стрічки та вплітають в основу сітки!

Більше світлин доступні за покликанням.