З Новим 2024 роком!

Шановне товариство!

Добігає до завершення сумний, складний, непересічний 2023 рік. Завдяки нашим славним захисникам коледж продовжував працювати. Ми проводили заняття, здійснили випуск і успішно провели набір нових студентів. Нам було не просто. Колись дистанційно, а колись очно, часто під звуки повітряних тривог, а інколи й прихиливши коліна перед нашими загиблими на полі бою захисниками, ми продовжували працювати і не переставали молитися за нашу швидку й беззаперечну Перемогу!

Уся діяльність закладу була спрямована на допомогу збройним силам. Впродовж року ми волонтерили, ярмаркували, змагалися, донатили та збирали допомогу ЗСУ! Силами працівників і студентів було зібрано близько мільйона гривень, за які були придбані і передані воїнам 14-ї та 100-ї ОМБр прилади нічного бачення, зарядні станції, дрони, одяг та чимало іншої допомоги, яка, ми переконані, наближає нашу Перемогу!

Сердечно вітаю всіх з прийдешнім 2024 роком! Просімо у Господа захисту нашим оборонцям! Нехай рік новий стане роком нашої Перемоги! Здоров'я, родинного тепла та Божої ласки всім у новому році!

Микола Савкльєв, директор коледжу