ВІДЗНАЧЕННЯ 75-РІЧЧЯ

ШАНОВНІ ДРУЗІ! (прошу РЕПОСТ!)
Після розміщення інформації про дату відзначення 75-ої річниці заснування Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського не припиняються телефонні дзвінки від колишніх випускників, державних установ, підприємств, дружніх навчальних закладів, з якими коледж плідно співпрацює. Усіх додзвонювачів цікавить одне питання: «Що подарувати?! Чим привітати?»

Колектив коледжу вдячний усім, хто виявив увагу до нашого навчального закладу і прагне не тільки підтримати нас щирим вітальним словом, але й допомогти матеріально.
За інших обставин ми з радістю прийняли б кожну подаровану річ для потреб навчального закладу. Однак сьогодні, коли наша держава перебуває у стані не проголошеної війни, коли на сході України не припиняються жорстокі бої і ллється кров наших захисників, думати про подарунки для себе навіть з нагоди ювілею нам видається недоречним. Це спільна думка студентів і усіх працівників коледжу. До цьогорічного відзначення ювілею ми ставимо перед собою амбітне завдання: зібрати кошти для придбання автомобіля швидкої допомоги, який буде переданий або 14-ій, або одній з інших бригад, які сьогодні охороняють наш спокій на сході України.
Для реалізації цієї мети наглядовою радою коледжу відкрито «Волонтерський рахунок» у Володимир-Волинському відділенні Ощадбанку:

р/р 26258520616999, МФО 303398, Код 09303328.

або на картку Ощадбанку: 

4790 7000 0222 1415, 
дійсна до 03/16, користувач - Карпук Тамара Анастасіївна