Пленерна практика

Сьогодні 6 листопада 2014 року в приміщенні педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського відкрита виставка пленерних етюдів, виконаних підчас навчальної пленерної практики студентами 2 курсу, групи А спеціальності “Образотворче   мистецтво”.

Під час практики студенти удосконалювали техніку олійного, пейзажного живопису, вибираючи цікаві пейзажні мотиви. Для написання будь-якого пейзажного етюда, навіть короткочасного, потрібно перш за все визначити зацікавлені автора об’єкти зображення і продумати композицію. Пейзажний етюд повинен бути не тільки правдивий природі за кольоровою гамою, але  і добре намальований .

Етюд не належить до складних композиційно-тематичних форм зображення.  Його композиційна побудова в більшості динамічна, темпераментна , експресивна. Етюд наповнений напругою, емоційною силою. Нерідко він пишеться в один сеанс, інколи на протязі декількох хвилин. Мета таких етюдів – як можна гостріше і безпосередньо втілити на полотні враження художника від натури.

В етюдах короткочасного характеру  виникає можливість вивчення будь-яких окремих сторін натури і явищ природи .

Студенти Наумук Іван, Муртазіна Анастасія , Категова Марія долучити до виставки свої роботи виконані під час літніх канікул. Хорошим професійним рівнем прозвучали роботи студентів Наумука Івана , Сиротюк Інни, Муртазіної Анастасії, Категової Марії, Галів Тетяни, Максимук Ірини, Іващенко Ірини і інших.

 Плануємо виставку пленерних робіт студентів організувати в приміщені КМЦ м.Володимира-Волинського.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь