Персональна виставка студентів Ганни Шух та Ігора Гарщаля

    «Вчитель має виховати учня,  учень повинен перерости вчителя».

Д. В. Павличко

   Мабуть, для досягнення ідеї українського поета Дмитра Павличка, кожен вчитель  в педагогічній діяльності намагається знайти індивідуальний підхід до кожного учня.  

 Користуючись принципом індивідуального підходу, викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» намагаються знайти шлях порозуміння із кожним студентом.

         Так,  викладачі Л.Г.Дембровська та Т.М.Токарева допомогли організувати першу персональну виставку для студентів Ганни Шух та Ігора Гарщаля, офіційне відкриття якої проводилося у понеділок, 3 березня 2014 року, в актовому залі коледжу. На виставці були представлені академічні та творчі роботи  в техніках:  живопис та графіка.

         Привітати винуватців свята та порадіти за їх досягнення  зібралися: представники адміністрації - І.В.Хомюк, Т.А.Карпук, О.П.Пелех, викладачі - О.В.Кумецький, О.С.Білик, О.Г.Гусева, В.В.Залуніна, Т.М.Листопад,  студенти  спеціальності «Образотворче мистецтво» та гості з художньої школи - О.Й.Свиридова та А.Ф.Михалик.

      В народі кажуть: «індивідом  народжуються,  а індивідуальністю  стають  у  міру того,   як   стають  особистістю».  Ганна та Ігор навчаються в коледжі вже третій рік, проте вони виділялися серед інших студентів ще на першому курсі навчання. Якщо І.Гарщаль навчався та закінчив місцеву дитячу художню школу, то Г.Шух ознайомилася із професійним мистецтвом у стінах нашого навчального закладу. Якщо Ігор віртуозно володіє олівцем, то Ганна бачить навколишнє середовище крізь призму багатства кольорових відтінків.

      Вважаємо, в такий нелегкий для Вкраїни час, варто проводити подібні заходи для підняття духу та заспокоєння душі засобами мистецтва.

                                                                                                                                       Т.М. Токарева, викладач образотворчого мистецтва

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь