Творча зустріч «Акварелі душі» у 3-А

Традиційно «Мистецька вітальня» групи 3 – А курсу зустрічає гостей.

23.10.2014р., на запрошення Лесі Гепргіївни Дембровської, студентів навідала директор культурно мистецького центру міста Володимира-Волинського, Петровс Зінаїда Мстиславівна, яка люб’язно погодилася поділитися секретами творчого успіху художника. Цікава і хвилююча бесіда торкнулася серця кожного студента. В «Мистецькій вітальні» панувала тепла атмосфера -  мистецтво об’єднало  всіх присутніх.

Зустріч розпочалася із перегляду виставкових експозицій коледжу. У музеї історії коледжу відбулася розповідь студентів-«художників» про життя і творчість Агатангела Кримського, які виявилися неабиякими знавцями його літературної спадщини. Найактивнішими були: Тимчук Аліна, Федорук Максим, Наумук Іван.

Оглядову екскурсію в музеї ДПМ провела Дембровська Леся Георгіївна, розповідаючи цікаві факти створення колекцій виробів народного мистецтва. Особливу увагу привернула етнографічна збірка «Сигма», яка вперше у цьому навчальному році представлена в повному обсязі.

 Після екскурсії студенти мали нагоду ближче поспілкуватися з гостею.

 Світла, сонячна, добродушна і просто чудова людина, ось якими словами можна описати Зінаїду Мстиславівну. Художниця читала власні вірші із збірки «Акварелі душі». Поезії її трепетні, ніжні, лоскочуть  душу слухача. зачаровують і переносять у картину художника-поета. Спілкуючись з студентською аудиторією, відповідала на запитання, щедро ділилася новинами свого творчого життя. Хоча життєвий шлях художниці непростий, але через  сумлінну працю все ж таки  досягла значних успіхів. Вона вважає, що потрібно працювати аби здобути успіху, хоч не все буде вдаватися відразу, але ця праця не буде марною.

Ціково було дізнатися про діяльність клубу «Передзвін», в  коло якого входили: художники, поети, музиканти-барди. Цікавий факт. що членом клубу впродовж багатьох років був колишній викладач образотворчого мистецтва Дядіо Олександр Євгенович.

Торкнулися і теми міжнародного  пленеру художників «Колорит», який  збирає талановитих людей, майстрів пензля щорічного у нашому місті. Зінаїда наголосила, що участь у  ньому може прийняти кожен бажаючий художник. Час пролетів непомітно, зустріч завершилася теплими побажаннями щасливої долі один одному. Майстриня подякувала за гостинність, побажала студентам творчого натхнення, успіху в креативній діяльності.  А потім у неформальній обстановці, в колі викладачів, продовжились хвилюючі розмови, спогади. Сподіваємось, що зустріч з  прекрасною поетесою, художницею, громадським діячем була цікавою і змістовною.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь