Психолого-педагогічний семінар

В КОЛЕДЖІ ВІДБУЛИСЬ «КАНІКУЛЯРНІ» СЕМІНАРИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Зимові канікули – чудовий час для вчителя, щоб відпочити та перезавантажитись. А ще це вдалий період для спілкування, обміну досвідом, підвищення власної педагогічної майстерності та професійної кваліфікації.

Практичний інтенсив «Використання штучного інтелекту в роботі викладача»

Генеративний штучний інтелект поступово входить в усі ланки життя людини. Ставлення до нього кардинально відрізняється: дехто вважає ШІ явищем тимчасовим, інші з острахом чекають на «захоплення світу». Ми ж, педагоги коледжу, вважаємо його невід’ємним інструментом сучасної освітньої діяльності.

Семінар “Сервіс графічного дизайну CANVA: можливості використання в роботі вихователя ЗДО” зібрав педагогів-дошкільників у стінах коледжу

Обмін досвідом - це чудова нагода представити себе та навчитися чомусь новому.

Семінар для вихователів закладів дошкільної освіти “Музикотерапія в роботі з дітьми з особливими потребами”

25 жовтня 2023 року для працівників закладів дошкільної освіти міста Володимира та громади викладачка Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Вікторія Махніцька провела семінар на тему: "Музикотерапія в роботі з дітьми з особливими потребами".

Надання першої домедичної допомоги учасникам освітнього процесу

Важливим завданням сучасного педагога є забезпечення безпеки усіх учасників освітнього процесу, оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги в разі необхідності. Це особливо актуально, коли освітній процес відбувається в умовах воєнного стану.

У коледжі відбувся психолого-педагогічний семінар

21 квітня у стінах коледжу відбувся психолого-педагогічний семінар на тему «Постать викладача – взірець для майбутнього педагога (Вивчаємо професійний стандарт вчителя)»

Авторське право в інтернеті: що потрібно знати педагогам

Інтернет-технології – невід’ємна складова професійної діяльності сучасного педагога. Необхідність завантаження, зберігання, поширення різних види інформації значно зросла із запровадженням дистанційного навчання. Разом з цим, актуальності набрала проблема порушення та захисту авторських прав у мережі Інтернет.

В коледжі відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «4-к» - вимога НУШ до формування професійних компетентностей майбутнього педагога»

З метою підвищення кваліфікації, професійних компетентностей та педагогічної майстерності,  педагогічні працівники коледжу активно обговорили наукову проблему: «4-к» - вимога НУШ до формування професійних компетентностей майбутнього педагога та актуальні питання формування ключових компетентностей фахової підготовк

Психолого-педагогічний семінар "Підвищення навчальної мотивації студентів в умовах дистанційного навчання"

Підвищення навчальної мотивації студентів в умовах дистанційного навчання – актуальна тема сьогодення.  Саме тому, педагогічні працівники коледжу обговорювали її на психолого-педагогічному семінарі, що відбувся 24 вересня.