У коледжі відбувся психолого-педагогічний семінар

21 квітня у стінах коледжу відбувся психолого-педагогічний семінар на тему «Постать викладача – взірець для майбутнього педагога (Вивчаємо професійний стандарт вчителя)»

Метою заходу було поглиблення професійних знань щодо затверджених професійних стандартів за професіями «Вчитель початкових класів закладів загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)» формування загальних та професійних компетентностей викладачів коледжу.

Семінар у формі тренінгу провела викладачка педагогіки коледжу – ЛІДІЯ ПАВЛЮК. Вона розкрила теоретичні аспекти теми, наголосивши на її актуальності; використавши технологію «Асоціації», організувала групову роботу для створення колективних малюнків на тему «Сучасний вчитель поглядом сучасного викладача педагогічного коледжу». Педагоги коледжу захищали власні роботи, звертаючись до професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладів загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)» Створення колективної виставки у викладацькій коледжу.

Для підведення підсумків роботи семінару Лідія Вікторівна запропонувала присутнім пройти інтерактивний тест-змагання на платформі Kahoot! Педагоги, присутні на заході, поглибили професійні знання щодо затверджених професійних стандартів, вкотре переконалися у важливості та цінності власної педагогічної діяльності та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації від Центру професійного розвитку педагогічних працівників Володимирської міської ради.

 

Світлана СЛЮСАРУК-ЛІТВІН,

методист коледжу