Семінар “Сервіс графічного дизайну CANVA: можливості використання в роботі вихователя ЗДО” зібрав педагогів-дошкільників у стінах коледжу

Обмін досвідом - це чудова нагода представити себе та навчитися чомусь новому. Саме тому, коледж став платформою для зустрічей педагогів закладів дошкільної, загальної середньої освіти міста Володимира та об'єднаної громади і викладачів коледжу, під час яких педагогічні працівники спілкуються, навчаються, діляться напрацюваннями, думками та ідеями.

В п'ятницю, 3 листопада в стінах коледжу відбувся семінар “Сервіс графічного дизайну CANVA: можливості використання в роботі вихователя ЗДО”. Спікерками заходу були Світлана СЛЮСАРУК-ЛІТВІН, методистка коледжу та Наталія ПОЛІЩУК, голова циклової комісії викладачів професійної, цифрової та математичної освіти. В роботі семінару взяли участь педагогічні працівники міста: методисти та вихователі закладів дошкільної освіти.

Говорили про сервіс графічного дизайну Canva та можливості його використання в роботі вихователя закладу дошкільної освіти. Під час семінару учасники ознайомилися з функціональними можливостями додатку, спробували створити власні графічні матеріали.

Семінар “Сервіс графічного дизайну CANVA:можливості використання в роботі вихователя ЗДО” відбувся в рамках співпраці Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Володимирської міської ради. Дякуємо директорці установи Людмилі СТРАХОРЧУК за можливість навчатися, фахово зростати та обмінюватися з однодумцями досвідом роботи.