Практичний інтенсив «Використання штучного інтелекту в роботі викладача»

Генеративний штучний інтелект поступово входить в усі ланки життя людини. Ставлення до нього кардинально відрізняється: дехто вважає ШІ явищем тимчасовим, інші з острахом чекають на «захоплення світу». Ми ж, педагоги коледжу, вважаємо його невід’ємним інструментом сучасної освітньої діяльності. Відтак, вчимося використовувати штучний інтелект результативно та відповідально.

08 грудня 2023 року відбувся практичний інтенсив «Використання штучного інтелекту в роботі викладача», на якому педагоги обговорювали проблеми застосування ШІ в освітньому процесі, вивчали питання дотримання академічної доброчесності під час роботи з ресурсами штучного інтелекту, вправлялися у використанні ChatGPT. Фасилітував роботу учасників семінару викладач іноземної мови, викладач вищої категорії Сергій КИРПА.

Учасники здобули нові знання, отримали позитивні емоції, підвищили мотивацію для подальшого професійного зростання. За підсумками роботи семінару педагоги одержали сертифікати про підвищення кваліфікації від Центру професійного розвитку педагогічних працівників Володимирської міської ради.