Авторське право в інтернеті: що потрібно знати педагогам

Інтернет-технології – невід’ємна складова професійної діяльності сучасного педагога. Необхідність завантаження, зберігання, поширення різних види інформації значно зросла із запровадженням дистанційного навчання. Разом з цим, актуальності набрала проблема порушення та захисту авторських прав у мережі Інтернет.

Саме цю проблему обговорювали викладачі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського – учасники семінару з правової освіти, що відбувся 10 грудня 2021 року. Доповідачка, викладачка коледжу Тетяна Лахманець нагадала присутнім, що таке авторське право, що є об’єктом авторського права, які нормативно-правові акти регулюють права авторів; розповіла про правила, яких слід неухильно дотримуватися, використовуючи чужі матеріали з інтернету.

Під час виступу Тетяна Володимирівна значну увагу приділила питанням академічної доброчесності та необхідності її дотримання викладачами та здобувачами освіти в освітньому процесі та науковій діяльності.

Усі учасники семінару, склавши вихідне опитування з даної теми, отримали сертифікат про підвищення кваліфікації з напрямку: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі.

Ознайомитись з презентацією доповіді можна за покликанням.