Співпраця з художньою школою

Тісні творчі стосунки спеціальності «Образотворче мистецтво»   налагодились  з художньою школою. Вчителі школи часті гості у нас в коледжі (Михалик А.Ф., Надюкова І.Ю., Гарголь І.К.), а викладачі та студенти спеціальності відвідують заходи, які відбуваються у наших сусідів.

   Нещодавно студенти 3 курсу групи А провели свято посвяти в художники для учнів-першокласників художньої школи. Свято вдалося на славу: учні задоволені, батьки згадали дитинство – приймали участь у конкурсах, студенти отримали найвищі бали за індивідуальне завдання з методики художнього навчання.

 

 

 

  Минуло декілька тижнів і учні та вчителі художньої школи запросили студентів на свою виставку, присвячену осені. Захоплено оглянувши роботи, визначивши вікові особливості дитячих малюнків, поспілкувавшись з господарями (Михаликом А.Ф., Гарголь І.К.), студенти зазирнули у класи, де проходили заняття, причому повели їх на екскурсію самі учні художньої школи. Повертаючись до коледжу, ділились враженнями про виставку, згадували як самі вчились у художній школі, заздрили дитячій безпосередності у сприйнятті навколишнього світу.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь