День здоров’я

1 травня у коледжі відбувся «День здоров’я». У даному заході брали участь студенти всіх курсів та спеціальностей.

Після церемонії відкриття та вітального слова директора коледжу Миколи Савельєва хвилиною мовчання було вшановано полеглих воїнів Збройних Сил України.

Перед початком спортивного заходу всі студенти разом з викладачами здійснили фізкультурно-оздоровчий «Забіг до 10-ти річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України». Метою даного забігу була організація в умовах воєнного стану оздоровчої рухової активності та благодійна підтримка військовослужбовців Збройних Сил України.

Після цього розпочалися спортивні змагання, участь у яких брали шість студентських збірних команд відділень «Початкової освіти», «Технологічної освіти», «Цифрових технологій», «Діловодства», «Образотворчого мистецтва», «Дошкільної освіти» та сьома команда викладачів.

Спортивні змагання складалися з 4 естафет, а 5 видом було перетягування канату.

Слід відмітити, що команда викладачів складала конкуренцію студентським збірним командам відділень. Зокрема, у «Математичній естафеті» та перетягуванні канату команда викладачів здобула 2 місця.

Після проведення всіх видів змагань загальний розподіл місць виявився наступним:

6 місце – збірна команда студентів відділення «Образотворчого мистецтва»;

5 місця – збірні команди студентів відділень «Діловодства» та «Дошкільної освіти»;

4 місце – команда викладачів;

3 місце – збірна команда студентів відділення «Технологічної освіти»;

2 місце – збірна команд студентів відділення «Цифрових технологій»;

1 місце – збірна команда студентів відділення «Початкової освіти».

Згідно здобутих місць за результатами кожного виду змагань та результатами загалом всі команди були нагороджені грамотами дирекції коледжу.

Головний приз свята, перехідний кубок «Дня здоров’я-2024», отримали студенти збірної команди відділення «Початкової освіти».

Циклова комісія природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик висловлює подяку студенткам 3-Б групи за допомогу в організації та проведення спортивного свята, а усім учасникам дійства за активну участь та підтримку своїх команд.

Теги: