ПЕДКУБОК КРИМСЬКОГО-2024

25 березня у коледжі відбувся турнір з волейболу «ПЕДКУБОК КРИМСЬКОГО-2024» серед збірних команд студентів спеціальності «Початкова освіта».

Для участі у турнірі заявилося 4 команди (збірні команди 1-го, 2-го, 3-го та 4-го курсів).

Склад команди – в заявці 8-9 дівчат та 2-3 хлопці, на волейбольному майданчику – 5 дівчат та 1 хлопець.

Турнір проходив згідно «Положення про змагання з волейболу» за коловою системою.

Після всіх зіграних ігор розподіл місць виявився наступним:

4 місце – збірна команда 4 курсу;

3 місце – збірна команда 3 курсу;

2 місце – збірна команд 2 курсу;

1 місце – збірна команда 1 курсу.

Згідно здобутих місць команди були нагороджені грамотами дирекції коледжу: команда 4 курсу – грамотою за активну участь у змаганнях, команда 3 курсу – грамотою 3 ступеня, команда 2 курсу – грамотою 2 ступеня, команда 1 курсу – грамотою 1 ступеня.

Грамотами дирекції коледжу також нагородженні окремі гравці команд: як кращий гравець команди 4 курсу Хмель Дмитро; як кращий гравець команди 3 курсу Недоріз Юлія; як кращий гравець команди 2 курсу Хома Марія; як кращий гравець команди 1 курсу Поєнко Вероніка.

Окрім цього, від студентського профкому Карпук Тамари Анастасівни за участь у турнірі всі команди нагороджені солодкими подарунками.

Головний трофей турніру, перехідний «ПЕДКУБОК КРИМСЬКОГО-2024» з волейболу, отримали студенти збірної команди 1 курсу.

Циклова комісія природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик висловлює подяку усім учасникам турніру за активну участь, вболівальникам за підтримку своїх команд, адміністрації коледжу за сприяння в організації та допомогу у проведенні турніру, студентському профкому Карпук Тамарі Анастасівні за солодкі подарунки для команд.