Викладач коледжу взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції з фізичної культури. Всеукраїнський проект “JuniorZ".

15-16 квітня 2019 року у місті Луцьку відбулася міжнародна науково-практична конференція “Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через Всеукраїнський проект “JuniorZ”.

Учасником даної конференції був викладач Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського, кандидат педагогічних наук, доцент циклової предметної комісії природничих дисциплін та окремих методик Гаврилюк Андрій Павлович.

На пленарному засіданні, яке відбувалося на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, окрім виступів відомих науковців, були представлені презентація та знайомство із видами спорту “JuniorZ” навчальної програми з фізичної культури. Слід відмітити, що на даний момент існує 37 варіативних модулів, які можна впроваджувати в навчальний процес для проведення дисципліни фізична культура.

Наступним етапом конференції були майстер-класи “JuniorZ” (практичні заняття в групах) для учасників конференції, які відбувалися на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Зокрема, були представлені 5 видів спорту, як відомих – бадмінтон, так і нових – фризбі-алтимат (літаючий диск), петанк, флорбол, чирлідинг.

Після проведення майстер-класів відбулася дискусія на тему “Навчально-методичне забезпечення фізичної культури”.

Другий день конференції передбачав роботу секційного засідання та презентацію досвіду роботи Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні “Зміст і форми національно-патріотичного виховання в закладі освіти”.

Також для учасників конференції була проведена екскурсія по зразковій спортивній базі ліцею, яка має в наявності кілька майданчиків з штучним покриттям для занять на відкритому повітрі, спортивний комплекс з басейном, трьома просторими залами для занять спортивними іграми та скелелазіння, зали для важкої атлетики, фітнесу та аеробіки, боксу, єдиноборств.

На завершення конференції був проведений круглий стіл та вручення сертифікатів.

Подібні публікації