Участь у IV міжнародній науково-практичні конференції "Інформаційні технології - теорія та практика"

Вчора, 23 травня,  мав чудову нагоду взяти участь у IV міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила у ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж».

В даному навчальному закладі був вперше. Юрій Петрович, голова циклової комісії комп’ютерних дисциплін, провів пізнавальну екскурсію по комп’ютерних лабораторіях та кабінетах.

Вразив широкий спектр та глибина доповідей учасників. Студенти електромеханічного коледжу продемонстрували високі теоретичні знання та практичні вміння в напрямках розробки штучного інтелекту, шифрування даних, побудові безпровідних мереж, розробці комп’ютерних ігор та 3D графіці.

Судячи з якості доповідей та розробок студентів, переконався, що в електромеханічному коледжі ведуться ґрунтовні теоретичні та практичні дослідження в IT напрямку.

Я доповідав з теми «Перспективи використання CMS Drupal в освітньому середовищі України», бо вважаю, що освітні проекти мають бути Open Source, CMS безкоштовними, маштабованими та з використанням останніх новинок у web-технологіях.

По завершенні конференції, всім учасникам були вручені матеріали конференції, сертифікати учасника та цінні подарунки від спонсорів.

Організаторам дякую за дружній прийом. Всім учасникам – за цікаві та ґрунтовні доповіді.

З матеріалами конференції та з відеозаписом на каналі в Youtube можна ознайомитися на сайті циклової комісії комп'ютерних дисциплін ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» http://nemkkt.blogspot.com

Василь Цьось, викладач комп'ютерних дисциплін

Подібні публікації