Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Конференція юних науковців!

Згідно плану науково-методичної роботи коледжу, з нагоди Дня науки, що відзначався 22 травня відповідно до указу Президента України, 19 травня у коледжі проведено п’яту міжвузівську наукову конференцію студентів «Оновлення змісту, форм і методів сучасної освіти». Захід також проводився з метою узагальнення та представлення роботи секцій студентського наукового товариства коледжу. Конференція проходила за напрямами: сучасні методики навчання та виховання молодших школярів, історичні аспекти розвитку освіти та виховання, розвиток дошкільної освіти, сучасні технології вивчення іноземної мови, використання народних ремесел у навчальному процесі, особливості формування змісту та методики трудового навчання  і виховання учнів, діловодство закладів освіти і науки.

У заході взяли участь 17 студентів Володимир-Волинського та 1 студентка Луцького педагогічних коледжів, а саме:

Нагірна Діана (Луцький педагогічний коледж), Щуцька Юлія, Берестюк Леся, Самчук Юлія, Созонік Марія (4Г), Подзізей Катерина, Шимчук Олеся, Залуніна Олена, Кашубський Віталій (4В), Козачук Лариса (4О), Романюк Ольга (3О), Яриніч Олег, Фесюк Дарія (3А), Буря Іванна, Древінська Василина (3Р), Гаврилюк Ніна (2Д), Ростопчина Ірина, Баришок Наталія (1В). Слід відзначити змістовність, високий рівень науковості та новизни доповідей представлених студентами секцій студентського наукового товариства педагогіки та психології (керівник Л.Л.Катинська), технологічної освіти (Н.Р.Симчук), образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (Л.Г.Дембровська), дошкільної педагогіки (В.К.Лихолєтова), іноземної мови (О.М.Бігун), а також студентки Нагірної Дарії, що представляла Луцький педагогічний коледж. Незважаючи на невеликий досвід дослідницької роботи студентів, грунтовними також були дослідження, представлені секцією української мови та літератури (Г.С.Шостак).

За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів.

Організацію конференції провів голова студентського наукового товариства О.О.Юринець.

Варто також відзначити вагомий внесок в організацію та проведення конференції викладача педагогіки Л.Л.Катинської, методиста коледжу Н.М.Гавди та студентів секції  наукового товариства з педагогіки та психології: Подзізей Катерини, Залуніної Олени, Шимчук Олесі, Кашубського Віталія (4В), Щуцької Юлії, Берестюк Лесі, Созонік Марії (4Г).