В коледжі відбулась науково-практична конференція «Педагогічне краєзнавство Волині»

29 березня 2018 року в коледжі відбулась науково-практична конференція «Педагогічне краєзнавство Волині», приурочена до 80 річниці з дня заснування Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Для участі у конференції оргкомітетом отримано матеріали від 51 дослідника Волинського краю, в тому числі: 2 докторів наук, професорів, 12 кандидатів наук, а також педагогів-практиків, співробітників музеїв, аспірантів та студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Луцького інституту розвитку людини, Луцького і Володимир-Волинського педагогічних коледжів, Волинського коледжу НУХТ, Волинського коледжу культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського, загальноосвітніх навчальних закладів Волині, Володимир-Волинського краєзнавчого музею імені Омеляна Дверницького, Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир». Серед відомих особистостей, що взяли участь у конференції ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко, професор кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова спілки краєзнавців Волині Геннадій Бондаренко, проректор  Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук Олександр Дем’янюк, депутат Верховної Ради України другого скликання, заслужений працівник сільського господарства України Ростислав Чапюк.

За результатами проведення заходу видано програму та збірку матеріалів конференції, усім авторам тез вручено сертифікати учасників, а навчальним закладам, що широко представили учасників, подяки за сприяння заходу. Відбулися пленарне та два секційні засідання, екскурсії для учасників музеями Агатангела Юхимовича Кримського та декоративно-прикладного мистецтва, працювала виставка «Розвиток школи і освіти на Волині».

Ідея проведення такої конференції у коледжі належить заступнику директора з навчальної  роботи О.О.Юринцю та викладачу психології Б.С.Шахраюку. Вони ж підготували організаційні матеріали, забезпечили друк програми, уклали збірку матеріалів конференції, підготували і розіслали запрошення учасникам, підготували виставку «Розвиток школи і освіти на Волині», провели пленарне засідання конференції.

Суттєвий внесок у проведення конференції також зробили: методист коледжу Н.М.Гавда, викладачі Б.Є.Жулковський, Т.М.Листопад, Л.Г.Мартинюк, В.А.Цьось, Шостак Г.С., Шостак О.В., майстер виробничого навчання О.П.Лобацький, лаборанти І.О.Вітковська та А.С.Гарчук, студенти груп 2-Р та 4‑Г.

Сприяли проведенню конференції голови профспілкових комітетів працівників і студентів Білик О.В. та Т.А.Карпук.

 

Подібні публікації