спорт

День здоров’я

1 травня у коледжі відбувся «День здоров’я». У даному заході брали участь студенти всіх курсів та спеціальностей.

Після церемонії відкриття та вітального слова директора коледжу Миколи Савельєва хвилиною мовчання було вшановано полеглих воїнів Збройних Сил України.

Турнір з міні-футболу до Міжнародного дня спорту

До Міжнародного дня спорту відбувся турнір з міні-футболу серед студентів збірних команд курсів.

Участь у змаганнях брали 4 збірні команди (1-го, 2-го, 3-го та 4-го курсів).

Склад команди – в заявці 10 студентів, на майданчику 5 гравців.

ПЕДКУБОК КРИМСЬКОГО-2024

25 березня у коледжі відбувся турнір з волейболу «ПЕДКУБОК КРИМСЬКОГО-2024» серед збірних команд студентів спеціальності «Початкова освіта».

Для участі у турнірі заявилося 4 команди (збірні команди 1-го, 2-го, 3-го та 4-го курсів).

Студент 2 курсу Павлюк Ігор здобув перемогу у олімпійському чемпіонаті з боксу

Павлюк Ігор, студент 2 курсу спеціальності 014.10 "Середня освіта (Трудове навчання та технології)"  здобув пермогу у  Прибережному олімпійському чемпіонаті з боксу (Mistrzostwa wybrzeza w boksie olimpijskim), що проходив 25-26.02.2023 в м.

Студентка Чубенко Карина брала участь у Чемпіонаті Світу з флорболу

Чубенко Карина, студентка 3 курсу спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», з 30 січня 2023 р.

Наші юні легкоатлети здобули "бронзу" на обласних змаганнях!

11 травня 2017 року в смт. Любешів проходили обласні змагання з легкої атлетики серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Участь у змаганнях взяло 9 з 10 команд. Серед учасників були присутні навчальні заклади в яких фізвиховання є профільним предметом.

Обласна спартакіада допризовної молоді 2015

Обласна спартакіада допризовної молоді 2015.

В період з 15 по 17 вересня 2015 року на базі Володимир-Волинської 14 окремої механізованої бригади були проведені обласні змагання допризовної молоді, в яких прийняли участь наші студенти: Бондарчук Владислав (3-Г), Кущик В’ячеслав (2-Т) – учасники міських змагань.

Спартакіада допризовної молоді 2015

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в рамках заходів щодо підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України 10 вересня 2015 року на стадіоні «Олімп» відбулась традиційна Спартакіада допризовної молоді серед збірних команд навчальних закладів м. Володимир – Волинський.

Сторінки