Турнір з міні-футболу до Міжнародного дня спорту

До Міжнародного дня спорту відбувся турнір з міні-футболу серед студентів збірних команд курсів.

Участь у змаганнях брали 4 збірні команди (1-го, 2-го, 3-го та 4-го курсів).

Склад команди – в заявці 10 студентів, на майданчику 5 гравців.

Згідно «Положення про змагання з міні-футболу» ігри відбувалися за коловою системою.

У підсумку розподіл місць виявився наступним: 4 місце за збірною командою 2 курсу, 3 місце за командою 4 курсу, 2 місце за збірною 3 курсу, 1 місце за збірною командою студентів 1 курсу.

За участь у змаганнях команди нагородженні грамотами дирекції коледжу. Зокрема, команда 2 курсу – грамотою за активну участь у турнірі, команда 4 курсу – грамотою за 3 місце, команда 3 курсу – грамотою за 2 місце, команда 1 курсу – грамотою за 1 місце.

Грамотами дирекції коледжу також відзначені кращі гравці команд. Як кращий гравець команди 2 курсу – Хавхун Олександр, як кращий гравець команди 4 курсу – Хавхун Дмитро, як кращий гравець команди 3 курсу – Оксентюк Олександр, як кращий гравець команди 1 курсу – Голуб Володимир, як кращий воротар турніру – студент 3 курсу Михальчук Микола, як кращий гравець турніру – студент 1 курсу Мороз Микита.

Переможець турніру, збірна команда студентів 1 курсу, отримала перехідний «Педкубок Кримського-2024» з футболу.

Варто також відмітити, що в грі між збірними 3-го та 1-го курсів на майданчику грали студентки Василишин Яна (1-Г група) та Недоріз Юлія (3-Б група).

Циклова комісія природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик висловлює подяку усім учасникам турніру за активну участь, уболівальникам за підтримку команд, адміністрації коледжу за сприяння та допомогу в організації і проведенні турніру.

Теги: