Спеціальність 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Запрошуємо до коледжу для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Набір здійснюється на базі 9-ти класів. Термін навчання: 3 роки і 10 місяців. Співбесіда з української мови і математики.

 

Освітньо-професійний ступінь: фаховий молодший бакалавр.

Галузь знань: 01 Освіта/Педагогіка.

Спеціальність: 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Професійна кваліфікація: Вчитель трудового навчання та технологій. Вчитель інформатики в початкових класах.

Спеціалізація: 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Освітньо-професійна програма підготовки фахового молодшого бакалавра 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Форма навчання: денна.

Обсяг прийому та бюджетних місць: ліцензований обсяг 60 місць, з них 25 місць державне замовлення, 35 контракт.

Термін навчання: 3 роки 10 місяців, на основі базової загальної середньої освіти.

 

 

Випускники даної спеціальності володіють навичками різноманітних трудових видів діяльності і відповідно до них компетентно вирішують професійні завдання вчителя трудового навчання та інформатики.

Суттєвою перевагою спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» є предмети спеціалізації «Вчитель інформатики у початкових класах»: методика навчання інформатики, основи роботи на ЕОМ, інформаційні системи та мережі, основи програмування, об’єктно-орієнтоване програмування, ВЕБ-програмування.

Наші випускники користуються попитом серед університетів, які готують спеціалістів з комп’ютерних технологій.

Серед випускників спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» є вже два кандидати наук: С. В. Чуй та А. В. Чуй, випускники першого набору даної спеціальності.

«Коледж мені дав досить міцну й гарну базу з програмування для подальшого самостійного навчання: чудові базові знання з основних алгоритмів, навички з процедурного стилю програмування. Перевагою є багато самостійної роботи…», – так коментує своє навчання в коледжі випускник коледжу 2009 року Роман Вітрук, middle PHP розробник в компанії PDFfiller.

Нині коледж є єдиним освітнім закладом Волинської області, що готує вчителів трудового навчання, та єдиним педагогічним коледжем України, що розвинув цю спеціальність «з нуля». Упродовж двадцяти років, від започаткування спеціальності, заклад випустив близько 960 вчителів інформатики, обслуговуючої й технічної праці.

До послуг студентів даної спеціальності сучасні столярна та слюсарна майстерні, лабораторії харчових технологій та креслення, а також 5 комп'ютерних класів, два з них були оновлені на початку 2022 року.

«Саме під час навчання в коледжі сформувалися мої компетентності з теоретичної та практичної підготовки, які допомогли мені в подальшому навчанні та самореалізації» - так відгукується про навчання в коледжі Андрій Гудим, заступник міського голови міста Вололодимира, випускник спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) 2005 року.

 

Студенти даної спеціальності, під керівництвом високваліфікованих викладачів, є багаторазовими переможцями всеукраїнських та регіональних олімпіад і творчих конкурсів.

По завершенню навчання буде виданий диплом фахового молодшого бакалавра європейського зразка.

Працевлаштування

Після підготовки за даною освітньо-професійною програмою фахівець може займати первинні посади (згідно з класифікатором професій ДК 003:2010):

  • 2320 Вчитель середнього навчально-виховного закладу, вчитель трудового навчання та технологій, вчитель, інформатики у початкових класах