Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Коледж ярмаркував для допомоги на ЗСУ

У  Центрі культурних послуг Володимира 25 квітня відбувся благодійний ярмарок, який організували і провели викладачі та студенти коледжу.

Учасники проєктної групи коледжу разом з науковцями, стейкхолдерами, роботодавцями та студентами обговорили освітньо-професійну програму «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»

24 травня відбулася відкрита зустріч з представниками стейкхолдерів, роботодавцями та студентами, на якій обговорили освітньо-професійну програму (ОПП) «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», за якою здійснюється підготовка здобувачів освіти у Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського.

Олімпіада серед студентів 3-х курсів спеціальності 014.10 "Середня освіта (Трудове навчання та технології)"

3 березня у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі

ім. А. Ю. Кримського відбулася олімпіада серед студентів 3-х курсів спеціальності "Середня освіта (Трудове навчання та технології)".

Студент 2 курсу Павлюк Ігор здобув перемогу у олімпійському чемпіонаті з боксу

Павлюк Ігор, студент 2 курсу спеціальності 014.10 "Середня освіта (Трудове навчання та технології)"  здобув пермогу у  Прибережному олімпійському чемпіонаті з боксу (Mistrzostwa wybrzeza w boksie olimpijskim), що проходив 25-26.02.2023 в м.

Студентка Чубенко Карина брала участь у Чемпіонаті Світу з флорболу

Чубенко Карина, студентка 3 курсу спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», з 30 січня 2023 р.

Студент 1 курсу став призером з боксу на всеукраїнських змаганнях

Студентське життя – це найбільш яскравий та продуктивний період в житті кожної людини. Воно може бути насиченим не лише освітнім процесом, а й спортивними заняттями.

Кращі студенти отримали перемогу в творчому конкурсі

У грудні 2021 року кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі організувала та провела творчий конкурс «Пізнай себе і світ».

Пишаємося здобутками студентів трудового навчання та технологій

Студенти взяли участь у ІІІ Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв "Моя територія натхнення"

Трудовики знову переможці у Всеукраїнській олімпіаді

15-17 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Спеціальність 014 Середня освіта (Технології)

Запрошуємо до коледжу для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Набір здійснюється на базі 9-ти класів. Термін навчання: 3 роки і 10 місяців. Співбесіда з української мови і математики.

 

Сторінки