Кращі студенти отримали перемогу в творчому конкурсі

У грудні 2021 року кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі організувала та провела творчий конкурс «Пізнай себе і світ». У ньому взяли участь 171 осіб з-поміж учнів закладів загальної середньої освіти та здобувачів закладів вищої освіти, училищ та професійних коледжів.

Наші студенти, під керівництвом наставників, взяли активну участь.

Фактично в номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво» всі перемоги наші.

В ІІ категорії учасників 17-18 років:

В ІV категорії студентів коледжів та вищих навчальних закладів:

Організатори конкурсу дякують наставникам конкурсантів, нашим викладачам, які розвивають художні, творчі та духовні здібності української молоді: Білик Оксані Сергіївні, Білітюку Валентину Володимировичу, Гусєвій Оксані Григорівні, Клюд Олені Валеріївні, Ковальчук Олені Сергіївні, Костюку Олександру Анатолійовичу, Надворському Олександру Вікторовичу, Рожковій Іванні Вікторівні, Сіваку Віктору Миколайовичу.

Дякую Вітрук Ользі Ананіївні, голові циклової комісії викладачів технологічної освіти та Мартинюк Лесі Георгіївні, голові циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва за залучення наставників та участь студентів у конкурсі.

Грудень був плідним на творчі конкурси, чекаємо перемог ще з ряду змагань. Викладачам та студентам бажаю не зупинятися на досягнутому, зичу творчого натхнення, визнання та високих вершин!

Василь Цьось, завідувач мистецько-технологічного відділення