Студент 1 курсу став призером з боксу на всеукраїнських змаганнях

Студентське життя – це найбільш яскравий та продуктивний період в житті кожної людини. Воно може бути насиченим не лише освітнім процесом, а й спортивними заняттями.

В коледжі проводяться спортивні секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, футболу та настільного тенісу. В нашому славетному місті Володимирі також нараховується до десятка спортивних організацій та секцій, які запрошують до співпраці. На достойному рівні в місті представляє вид спорту бокс спортивно-оздоровчий клуб “Любарт”.

Для студента 1 курсу спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології), юного боксера, вихованця СК «Любарт» Павлюка Ігоря був успішним та результативним грудень 2021 року.

1-5 грудня він брав участь у  Всеукраїнському турнірі з боксу серед чоловіків до 22 років на призи Заслуженого майстра спорту України Андрія Котельника. Особисті змагання у 10 вагових категоріях, що проводились за міжнародними правилами Всесвітньої федерації боксу (AIBA) в 3 раунди по 3 хвилини кожен. Ігор виборов 4 місце.

16 грудня призове 3 місце Ігор Павлюк отримав у відкритому турнірі «Золота осінь 2021», який проходив у місті Дніпро.

25-26 грудня юний боксер зайняв 1 місце у турнірі з боксу на кубок СК «Любарт», який пройшов у Володимирі. Змагання  були приурочені до Дня захисників та захисниць України. Турнір сильних і витривалих зібрав 162 учасники з 12 міст Волинської, Рівненської та Львівської областей.

Досягти успіху – бажання кожної людини. Спортивні досягнення – це результат щоденних тренувань, важкої праці та наполегливості.

Щиро вітаємо призера та бажаємо нових перемог!

 


 

Детальніше про спеціальність 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) можна дізнатися за посиланням.

В розділі Вступ можна ознайомитися зі всіма конкурсними пропозиціями.

Подібні публікації