Трудовики знову переможці у Всеукраїнській олімпіаді

15-17 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології). В олімпіаді взяли участь 27 провідних вишів України, а саме 18 навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та 9 закладів І–ІІ рівнів.

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології) проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх учителів трудового навчання та технологій. Олімпіада проходила у кілька етапів: розроблення плану-конспекту уроку (І етап), захист творчого проекту (ІІ етап), тестування з професійно-орієнтованих дисциплін (ІІІ етап), проведення фрагменту уроку (IV етап). Обов'язковим етапом олімпіади була презентація спеціальності.

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського на олімпіаді представляли студенти-четвертокурсники спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології) Лябук Марія та Пузенков Микита.

За підсумками олімпіади Марія Лябук нагороджена медаллю «Переможець», дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності та дипломом лауреата премії імені Г.Є. Левченка за продемонстрований високий рівень теоретичних знань, здатність нестандартно мислити в певних педагогічних ситуаціях, вміння реалізовувати освітню, розвивальну та виховну функції процесу трудового навчання. Микита Пузенков – дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді із спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології).

На перемогу команди працював весь колектив Ц(П)К викладачів технологічної освіти. Студенти і викладачі заздалегідь готувалися до участі в олімпіаді.

Паралельно із проведенням олімпіади в Уманському педагогічному університеті ім. Павла Тичини проходила науково-практична конференція: «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи», у яких поряд із науковцями провідних університетів України взяли участь викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу.

Педагогічний та студентський колективи горді за студентів-переможців олімпіади, що у черговий раз підтвердили високу якість підготовки фахівців у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю. Кримського.