Перемога вищого рівня!

Я в електронному вигляді подала заявку на участь у конкурсі «Кращий студент  Волині – 2011». Приїхала до Луцька на співбесіду, порозмовляла з організаторами конкурсу. Вони подивилися грамоти і нагороди.

На цьому конкурсі, який відбувався вперше,  брали участь студенти вищих навчальних закладів І-IV  рівнів акредитації. Журі  визначили  місця в різних номінаціях. Я зайняла 2 місце у номінації дизайнер.

Фіналістів  з 1-м місцем відібрали на гала-концерт, який відбувався 16 листопада 2011р в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка. На початку свята, ведучий Андрій Зубенко оголосив вісімку кращих спудеїв у конкурсних номінаціях. Переможців обирало компетентне журі до кожної категорії.

Студентом-митцем назвали Ольгу Дячук (Волинський національний університет імені Лесі Українки), науковцем – Олену Градову (ВНУ), громадським діячем –Назара Грищука (Луцький національний техуніверсит), журналістом – Альону Романюк (ВНУ), спортсменом – Тетяну Коб (ВНУ), дизайнером – Павла Луцаки(ЛНТУ), підприємцем – Вадима Яковлєва (ЛНТУ), програмістом – Олександра Карпевича (ВНУ).

Найдостойнішого обирало журі у складі 5 осіб: заступника начальника управління внутрішньої політики ОДА Віри Фамуляк, майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики Надії Миронюк, представника оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» Олександра Щерби, директора обласної філармонії Сергія Єфіменка, заступника начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Ігоря Дмитришина.

Саме вони визначили, що студентка Інституту філології та журналістики ВНУ ім. Лесі Українки Альона Романюк гідна представляти Волинь на всеукраїнському етапі конкурсу. Також вона одержала винагороду 1500 гривень, а щомісяця, до листопада наступного року, отримуватиме 500 гривень.

Я не засмучуюсь, навпаки, я дуже радію, тому, що для мене і для мого коледжу моя перемога – більша ніж перше місце студента з університету, більша ніж гроші фіналістки, бо я ще колежанка, гордо «кримчанкою» звусь і в мене буде ще багато перемог вищого рівня.