І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі!..

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» й наказу Міністерства освіти і науки від 26.10.2010 №1011 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2010/2011 навчальному році відбувся I Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів, ліцеїстів військових ліцеїв, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації усіх форм власності, у якому взяли участь понад 1 мільйон учасників.

Фінальний етап конкурсу відбувся 5 березня 2011 року в Автономній Республіці Крим, в усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

    

У ньому взяли участь 517 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 66 учнів професійно-технічних навчальних закладів, 254 студенти вищих навчальних закладів та 40 курсантів військових навчальних закладів.

Урочисте нагородження переможців фінального етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулося 22 травня за участю міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника на Чернечій горі в Каневі.

За результатами конкурсу (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.05.2011р. №441) серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації визнана кращою та нагороджена дипломом І ступеня студентка Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського Буря Іванна (ІІІ курс, спеціальності 5.02010501 «Діловодство»).

Підготовку студентки до участі у конкурсі провела викладач-методист Галина Степанівна Шостак.