Кримчани - переможці обласного Хакатону

В п’ятницю, 19 квітня в Академії рекреаційних технологій і права відбувся обласний етап Всеукраїнського молодіжного Хакатону «X REALITI HACK-2019» «Технологічні рішення в органічному сільському господарстві».

Хакатон - це форма спільної роботи над рішенням певної проблеми. Сам формат бере початок з  IT-сфери, і походить від двох слів: hack (зламувати) та marathon (марафон). На разі ідея інтенсивної роботи над проблемою в обмежений період часу поширилась  на освітню сферу. Інноваційність полягає у взаємодії учасників хакатону, поєднання експертизи менторів (фахівців) та роботи команд задля генерації нових ідей, технологічних рішень, тощо. Однією з основних вимог хакатону є те, що всі рішення мають створюватися виключно під час заходу,  учасники самостійно несуть відповідальність за представлені ними результати. Цей формат виступає потужним інструментом для  стимулювання креативності у персональному та професійному розвитку. 

Наші студенти-третьокурсники спеціальності 013 «Початкова освіта» прийняли активну участь у цьому заході. Музичук Ірина посіла І місце, працюючи у команді над проектом «Роботизація вертикальної ферми», Оксентюк Юлія зайняла  ІІІ місце за роботу у проекті «Технологічна система догляду за агроценозами», Олійник Вікторія  творчо та винахідливо  представила проект «Кабріолет-рятівник».

Усі учасники нагороджені  медалями та Грамотами Волинської обласної державної адміністрації, переможці отримали цінні подарунки. Викладач Цибульська Олена Валеріївна отримала Подяку  обласного  управління освіти, науки та молоді.