Перемога у художньому конкурсі ROSA

До Дня художника переможці отримали свої нагороди за участь у конкурсі #героївідомихкартин від

ROSA - Ukrainian Manufacturer of Fine Art Materials

 

Шлях до перемоги команда студентів спеціальностей 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).,  023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. і 012 «Дошкільна освіта» розпочався ще у кінці минулого року, коли всі активно долучилися до онлайн-конкурсу #героївідомихкартин, який був запропонований компанією ROSA - провідним українським виробником професійних художніх матеріалів. Амбіціозні, молоді та креативні вони відразу поставили за мету виграти не лише індивідуальні,  а й головний приз для коледжу.

Хто з гумором, хто серйозно, але натхненно та з великим задоволенням інтерпретували, осучаснювали картини видатних художників здобувачі освіти семи студентських груп. У процесі цікавої та відповідальної роботи студенти поповнювали свої знання з історії мистецтв, вдосконалювали практичні вміння з рисунку, живопису, композиції, засвоювали досвід самореалізації та набували необхідних не лише мистецьких, а й цифрових професійних компетентностей. Мотиваторами та «надійним плечем» для вихованців були викладачі образотворчого мистецтва: Леся. МАРТИНЮК, Оксана ГУСЄВА, Оксана БРУС, Валентина ЗАЛУНІНА, Ольга ГУДИМ, Теияна ТОКАРЕВА, Оксана КОВАЛЬЧУК.

Членами онлайн-жюрі були самі учасники конкурсу.

У стінах коледжу була організована виставка оригіналів конкурсних робіт студентів, яка милує око глядачів до сьогодні.

Результати стали Різдвяним подарунком від ROSA, були оголошені у соцмережах Facebook та Instagram. Знаковим є те, що з 28 навчальних закладів України, що брали участь у конкурсі, переможцем визнано саме наш коледж з рекордною кількістю представлених робіт – 92 з 208-ми.

«Для самих наполегливих та завзятих ми підготували особливий подарунок:

10 мольбертів, 10 планшетів, 10 палітр та повну підбірку олійних фарб ROSA Gallery.

Найактивнішими виявились студенти Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського. Вітаємо Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.Кримського». – повідомили організатори конкурси.

Індивідуальні перемоги здобули:

1 місце – Івонна Гудвілович, студентка 1 курсу спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

2 місце - Анна Шаталова (Казимир Малевич "Чорний квадрат"), студентка 3 курсу спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

3 місце - Дячук Софія, студентка 3 курсу спеціальності  014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Минув майже рік, студентів перевели на наступний курс, але коледж все ж  таки отримав свої подарунки. В рамках святкування Дня художника 2022 представники фірми ROSA завітали у навчальний заклад для вручення призів переможцям та колективу викладачів. Після урочистої церемонії було організовано майстер-клас по презентації професійних художніх матеріалів в асортименті, де кожен присутній мав можливість помалювати.

Дякуємо адміністрації коледжу за залучення до конкурсу та за підтримку чудових ініціатив.