Студентка 2 курсу отримала перемогу у ІІІ Міжнародному конкурсі «Panorama-Art. Christmas miracle»

Участь студентів у мистецьких конкурсах обов’язкова складова нашої творчої освітньої діяльності. Ми, викладачі та студенти образотворчого мистецтва, активно готуємося до них, випробовуємо свої сили і, звичайно, перемагаємо. Кожне досягнення наших вихованців є особливим та цінним.

В грудні 2021 року був оголошений ІІІ Міжнародний конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Art. Christmas miracle». В ньому взяла участь Криворука Лариса, студентка 2 курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

28 грудня були оголошені результати. Наша студентка виборола перемогу в номінації «Аплікація».

Конкурс організований ГО «Panorama-Art» у місті Ужгород та проводився за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України. Завершальний етап конкурсу відбувався на території Словаччини. Мета змагання: виявлення та підтримка талановитої, творчо обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності студентів мистецьких навчальних закладів.

Конкурсні роботи Лариса виконала в сучасній техніці аплікації з природного матеріалу. Виконати таку роботу непросто, для цього потрібно багато працювати, опановувати основи образотворчої грамоти та таємниці нетрадиційних технік обробки матеріалів, крок за кроком засвоювати технічні прийоми, вчитися формувати творчі задуми та втілювати їх у матеріалі, поступово плекати художній смак. Проте це під силу студентам образотворчого мистецтва, яким цікаво створювати нове та креативне.

Конкурсні композиції «Святкова радість землю обіймає» та «Володимирська Ротонда», автором  яких є Криворука Лариса, виконані  наприкінці першого року навчання у коледжі. Вони є результатом вивчення дисциплін професійно-практичного циклу: декоративно-прикладного мистецтва, етно-дизайну, композиції. Важливу роль також відіграли постійні заняття вихованки в студентському гуртку-студії  з писанкарства «Золотий оберіг».

За словами самої Лариси, їй поталанило бути студенткою нашого педагогічного коледжу. «В коледжі відкривається світ небачений, світ дивний, світ прекрасний» – говорить студентка.

Ми прищеплюємо своїм студентам відчуття краси, велику радість творення. Це неоціненний досвід. Нам, викладачам циклової комісії образотворчого мистецтва, приємно працювати з допитливими і здібними студентами.

Вирішуючи проблеми в освітній діяльності, ми відводимо важливу роль творчій пошуковій роботі студентів, вчимо їх самостійно мислити, спонукаємо узагальнювати та робити висновки, тобто готуємо до успішного професійного майбутнього.

Леся Мартинюк, голова циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради