Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Перемога у Міжнародному конкурсі "Акварель"

«Щастя приходить до того, хто багато працює», - цитата художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі, актуальна й нині для студентів спеціальності образотворче мистецтво педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Ми багато працюємо для того, щоб іти в ногу з часом, вчимося планувати своє професійне майбутнє, дбаємо про  самоудосконалення,  вчимося реалізовувати мистецькі проєкти. Міжнародний конкурс «Акварель» - доказ цьому.

Тетяна Мельничук , студентка 2 курсу спеціальності 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація",  взяла участь у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво" та була нагороджена дипломом першого ступеня.

Студентка мала можливість презентувати свої творчі роботи в категорії сучасних технік аплікації з природних матеріалів «кракле» з яєчної шкаралупи та побитих писанок для широкого мистецького загалу.  Мельничук Таня, авторка конкурсних робіт, приїхала навчатися до коледжу з віддаленого куточка Волині - села Заліси, Ковельського району.  За два роки навчання в коледжі додатково опанувала секрети мистецтва писанкарства, адже займається в студентському гуртку-студії писанкарів «Золотий оберіг». Стала активною учасницею конкурсів, майстер-класів, відзначена подяками та дипломами. Працює над науковим дослідженням, що стосується реставрації та збереження українських писанок. Також готується до відкриття виставки-презентації студентських творчих робіт у техніці «кракле» у місті Володимирі-Волинському.  При завершенні навчання Тетяна отримає диплом фахового молодшого бакалавра та кваліфікацію художника-реставратора декоративних фарбувань, а також вчителя початкової мистецької школи.

Ми продовжуємо гарні мистецькі традиції коледжу.

 

Л. Г. МАРТИНЮК, художній керівник,

голова ЦК викладачів образотворчого мистецтва

Подібні публікації