"Ровесник – 2013"

Викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського  уже шостий рік проводять табірний збір на території стаціонарного оздоровчого закладу. А тому протягом тижня 159 студентів третьокурсників та 12 викладачів навчального закладу проводили підготовку до роботи влітку в лікувально-оздоровчому комплексі «Ровесник», що знаходиться у Львівській області.

Результативність проведення підготовки в реальних умовах вразила відразу. Одного лише дня вистачило для того, щоб емоційно розкувати студентів, швидко й цікаво організовувати заходи, проводити ранкову гімнастику, щоденні лінійки та дискотеки.

Лекції, які теж знайшли місце на природі, не обтяжували студентів, а лише збагачували їх цікавою інформацією про особливості функціонування таборів. Практичні заняття, які проводились одночасно для 159 чоловік, сприймались емоційно й без будь-якого обтяження: неспіваючі заспівали, ті, хто ніколи не виконував танцювальні «па», чудово рухались. Дружний великий колектив все сприймав критично й радісно.

5 днів життя в таборі детально познайомили студентів з усіма тонкощами життя в умовах оздоровлення й відпочинку. Ніщо краще не вчить жити, ніж саме життя.

Особливу вдячність за створення належних умов проживання і харчування хочеться висловити працівникам та начальнику санаторію Карвацькому Василю Михайлович.