Нам є, що продемонстувати на Весняному Всеукраїнському мега-ярмарку з ДПМ!

27-28 квітня 2013 р. в Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогово (м. Київ) відбувся тридцятий Весняний мега-ярмарок, на який з’їхались найкращі народні майстри з усіх куточків країни.

На ярмарку можна було побачити та придбати вироби відомих гончарів із Опішні, Василькова, Косова, Волині, Львівщини, вишивальниць із Решетилівки, Богуслава, різьбярів із Чернігівщини й Івано-Франківщини. Народні умільці продемонстрували процес виготовлення своїх виробів, а фольклорні колективи розважили відвідувачів ярмарку народними українськими піснями.

Організатори ярмарку запросили до участі у цьому заході студентку 4-А курсу Данилюк Людмилу, адже вона стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу різдвяних зірок ( на конкурс були представлені  п’ятдесят зірок, виготовлених з різних матеріалів – журі визначило лише трьох лауреатів).

На ярмарку Людмила демонструвала свої роботи з соломоплетіння поруч з іменитими майстрами декоративно-прикладного мистецтва України. Її виробами захоплювались, цікавились процесом їх створенням, ціною. Роботи Людмили достойно виглядали в порівнянні з роботами інших соломкарів.

Перебуваючи у столиці, ми не могли оминути виставку тюльпанів на Співочому полі та Києво-Печерську Лавру.