"ПЕД - УХА - 2013"

19 жовтня з нагоди відзначення 74-ої річниці з дня заснування коледжу на ставках с.Русів, Володимир-Волинського району, відбувся V чемпіонат з вилову хижої риби спінінгом з берега «ПЕД-УХА-2013».

 У заході взяли участь 24 педагоги вищих навчальних закладів та управлінь освіти Волині, що були поєднані у 12 команд, які представляли Луцький національний технічний університет (2 команди), Луцький інститут розвитку людини, Луцький педагогічний коледж (2 команди), Нововолинський електромеханічний коледж, Володимир-Волинський агротехнічний коледж (2 команди), Володимир-Волинське міське управління освіти, Володимир-Волинський районний відділ освіти та Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського (2 команди). Переможці змагань визначалися у командному та індивідуальному заліках. Окремими дипломами нагороджувались учасники за найбільші спіймані щуку та окуня.

 За результатами змагань у командному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда №1 Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського «Володимирські живці» у складі Миколи Савельєва, Олександра Юринця;

2 місце – команда №2 Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського «ВВПК» у складі Олександра Бігуна, Сергія Каліщука;

3 місце посіла команда Володимир-Волинського міського управління освіти у складі Дмитра Здіховського та Олега Дмишка.

В особистому заліку перемогу здобув представник Володимир-Волинського міського управління освіти Олег Дмишко. Друге та третє місця посіли наші: директор Микола Савельєв та завідувач відділення Олександр Бігун.

Олександр Бігун також відзначився дипломами за найбільшу щуку (2,359 кг) та найбільшого окуня (0,290 кг.).

Переможці свята рибалки нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками. Усі конкурсанти – дипломами учасника.

Чудовому настрою учасників сприяли наявність кльову та хороша погода.