Спартакіада допризовної молоді 2013

В рамках заходів щодо підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України 5 вересня 2013 року на стадіоні «Олімп» відбулась традиційна Спартакіада допризовної молоді серед збірних команд навчальних закладів м. Володимир – Волинський.

В змаганнях Спартакіади взяли участь дев’ять збірних команд навчальних закладів нашого міста.

Змагалися допризовники у чотирьох видах спорту: біг на 100м і 3000м, підтягування на високій перекладині та метання гранати на дальність.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку наш педагогічний коледж зайняв V місце у складі: Шишки Романа (3-О), Балецького Степана (3-Т), Андрощука Юрія, Денисюка Олександра (2-О), Дмишка Дмитра, Струка Вадима (2-Р).  

У особистому заліку з багатоборства кращий результат продемонстрував з підтягуванні на перекладені:

Денисюк Олександр (2-О) - III місце (22 рази)

В період з 10 по 12 вересня 2013 року на базі Володимир-Волинської 51 окремої механізованої бригади були проведені обласні змагання допризовної молоді, в яких взяли участь наші студенти: Балецький Степан (3-Т), Андрощук Юрій (2-О), – учасники міських змагань.

В обласних змаганнях Спартакіади взяли участь 24 команди різних навчальних закладів області.

Змагалися допризовники у семи видах спорту: біг на 100м і 3000м, підтягування на високій перекладині, метання гранати на дальність, подолання смуги перешкод, плавання (50 м.) та стрільба із АК-74.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку збірна команда м. Володимир-Волинського зайняла II місце.

Учасників змагань було відмічено дипломами.

Бажаємо майбутнім захисникам Вітчизни успіхів з фізичної підготовки та навчанні !!!