Зустріч з Ігорем Гузем

19 червня коледж відвідав чинний народний депутат і кандидат у депутати Верховної Ради України у позачергових парламентських виборах Ігор Володимирович Гузь.

Слід відмітити, що це далеко не перша зустріч Ігоря Володимировича з працівниками та студентами навчального закладу, щопівроку він відвідує установи 19-го виборчого округу, дізнається про нагальні питання, що потребують термінового вирішення, звітує про свою роботу.

На початку зустрічі директор коледжу Микола Савельєв подякував нардепу за підтримку щойно прийнятого Закону України «Про фахову передвищу освіту», який вирішив п’ятирічну невизначеність у перспективах діяльності коледжів і технікумів.

Студенти подякували Ігорю Володимировичу за тренажерний майданчик, що доповнив спортивні споруди навчального закладу і дозволить значно покращити рівень проведення занять з фізичного виховання.

У своєму виступі Ігор Гузь прозвітував за п’ять років роботи у парламенті і повідомив, що йде на позачергові парламентські вибори у якості мажоритарного кандидата по одномандатному виборчому окрузі №19. Зі складу партії «Фронт змін», від якої він балотувався попереднього разу, вийшов і до жодної іншої політичної партії не пристав, а отже, братиме участь у виборах як позапартійний кандидат.

Ознайомив Ігор Володимирович присутніх і зі своєю програмою, головні акценти якої зосереджені на розвитку місцевого самоврядування, продовження децентралізації, налагодження дієвої співпраці із нашими західними сусідами, а також продовження допомоги установам та організаціям округу за програмами Кабінету Міністрів України з соціально-економічного розвитку регіонів. Серед пріоритетів: ремонт доріг Володимир-Волинський – Устилуг, Володимир-Волинський – Любомль, Нововолинськ – Іваничі і завершення дороги Володимир-Волинський – Нововолинськ; залучення інвестицій на реконструкцію центральної площі у Володимирі-Волинському та розбудову Валів городища. Що ж до коледжу, то нардеп пообіцяв підтримку у перекритті спортивного залу та облаштуванні на спортивному майданчику поля зі штучним покриттям.

Наприкінці зустрічі присутні побажали Ігорю Володимировичу перемоги і продовження такої необхідної роботи з підтримки місцевого самоврядування та розвитку регіонів.

 

Фотоальбом: