З Днем працівників освіти!

Дорогі колеги!

Сьогодні ми відзначаємо наше професійне свято – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого вчителя – того, котрий долучивнасдо книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Для педагогічного коледжу це особливе свято, адже у наших стінах, як в жодному іншому навчальному закладі, одночасно перебувають кілька поколінь педагогів – сьогоднішні викладачі, студенти, які вже завтра стануть вчителями, наші ветерани, яким ми завдячуємо своїм становленням, і наша батьківська громада, яка у більшості своїй також працює на педагогічній ниві.

Я схиляю голову перед вашою мудрістю і жертовністю – ветерани, вчителі, вихователі, викладачі, майстри, вашими зусиллями твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу змінупізнавати нове і прокладати дорогу у майбутнє.

Окремі слова вітань звертаю до нашого студентства – майбутніх педагогів! Хай життя дарує Вам посмішку щастя, родинне благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, а любов і тепло ваших мудрих наставників додають сил, натхнення, упевненості в собі і в майбутньому.

Шановні Кримчани! Щиро бажаю вам доброго здоров’я, незгасаючого натхнення, творчих дерзань і нових успіхів у цій благородній і почесній праці на благо майбутнього свого народу, розквіту рідної України. Пам'ятайте, що без нас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток.