З Днем працівників освіти!

Дорогі колеги!

Сьогодні ми відзначаємо наше професійне свято – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого вчителя – того, котрий долучивнасдо книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Для педагогічного коледжу це особливе свято, адже у наших стінах, як в жодному іншому навчальному закладі, одночасно перебувають кілька поколінь педагогів – сьогоднішні викладачі, студенти, які вже завтра стануть вчителями, наші ветерани, яким ми завдячуємо своїм становленням, і наша батьківська громада, яка у більшості своїй також працює на педагогічній ниві.

Я схиляю голову перед вашою мудрістю і жертовністю – ветерани, вчителі, вихователі, викладачі, майстри, вашими зусиллями твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу змінупізнавати нове і прокладати дорогу у майбутнє.

Окремі слова вітань звертаю до нашого студентства – майбутніх педагогів! Хай життя дарує Вам посмішку щастя, родинне благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, а любов і тепло ваших мудрих наставників додають сил, натхнення, упевненості в собі і в майбутньому.

Шановні Кримчани! Щиро бажаю вам доброго здоров’я, незгасаючого натхнення, творчих дерзань і нових успіхів у цій благородній і почесній праці на благо майбутнього свого народу, розквіту рідної України. Пам'ятайте, що без нас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь