День працівників освіти!! Пролог обласного учительського свята.

День працівників освіти - особливе свято для викладачів і студентів Володимир-Волинського педколеджу ім. А.Ю.Кримського. Адже тут працюють учителі вчителів і навчаються майбутні педагоги. Тому напередодні першої неділі жовтня у коледжі зазвичай панує святковий, піднесений настрій.

Цьогорічне святкування було особливим. Коледжу було довірено підготувати пролог обласного учительського свята. Тож не дивно, що вересень проминув у передсвяткових турботах. Репетиції, репетиції, репетиції...

І ось, нарешті, 30.09.2011р. святкове дійство відбулося у Будинку просвіти м.Луцька.

Учителів, що прибули з усієї Волині, заворожила музично-хореографічна композиція "Ой, як же було ізпрежди віка?", від якої повіяло сивою давниною. Нестор Літописець, Ярослав Мудрий, козаки - ці герої за допомогою емоційного художнього слова та запальної пісні розповіли про історію освіти, роль книги від часів Київської Русі, доби Козаччини до наших днів. Віддану любов до мудрих наставників продемонстрували учні 1-го класу базової школи та старшокласники, ролі яких виконали студенти-другокурсники. Випускники коледжу, об'єднані у вокальну групу натхненно виконали пісню "Учительський вальс", слова і музика якої не залишили нікого байдужим.

    Апофеозом святкового дійства стали малинові дзвоники, що "ожили" в руках школярів і були запрезентовані глядачам.

     Сценарій свята, створений завідуючою відділом дошкільної та початкової освіти Г.О.Ващук, майстерно втілили у сценічні образи викладачі музики С.І.Гарбуль, Л.Б.Музиченко, Г.В.Грицевич, О.М.Музичук, О.І.Дидич, викладач хореографії Карпюк В.В., ведучі Л.Г.Дембровська, О.Яцук та понад 50 студентів 1-4 курсів.