У коледжі гостювали "бережани"

13 травня (п’ятниця) на запрошення студентів волонтерського товариства коледжу у нас гостювали представники Володимир-Волинської громадської організації «Берег надії». Гостей супроводжували наші волонтери, що співпрацюють з організацією на постійній основі, а саме:

  •  - Дарина Лебедь та Сніжана Кондратюк, які представляли волонтерів 3-Є під керівництвом Ігоря Поліщука;
  • - Богдан Ростопчин, який представляв волонтерів 3-А (керівник Валентина Залуніна).

Від студентської ради гостей супруводжував її голова – Максим Федорук.

Про студенське життя, історію та сьогодення закладу у захваті розповідали студенти наукового товариства секції «Педагогіки та психології» Тетяна Морозюк (4-В), Ірина Ющук (4-В), Демид Сад (4-Т), Людмила Дзеблюк (3-В), Анна Попик (3-Г), Марія Веремчук (3-Г), Таїса Базиленко (3-Г), Неля Грицанчук (3-Г), Валентина Коляно, Ольга Шлапа (3-Б).

Зворушлива атмосфера спілкування була підсилена несподіваними дарунками в кабінеті педагогіки від Лідії Катинської –керівника наукового товариства. Лідія Леонідівна запропонувала гостям взяти в дарунок м’яку іграшку, яка найбільше сподобалась. Приємно було споглядати, як мультяшні звірі отримали нових друзів, потрапивши в їх люблячі обійми.

Пройшовши коридорами закладу, зазирнувши у викладацьку та аудиторії, приміряючи ролі вчителя та студента, гості потрапили у дивовижний світ творчих студенських робіт.

Музей декоративно-прикладного мистецтва з любов’ю репрезентувала студентка 4-А Аліна Томчук (керівник Леся Мартинюк). Магія експозицій «Традиції і сучасність», «Писанки княжого граду» вражала учасників зустрічі.

Свій специфічний магічний вплив справив і кабінет інформатики, господиня якого (Наталія Поліщук) дозволила присутнім, працюючи за комп’ютерами,  втратити відчуття часу. Проте, погодні умови нагадали про його швидкоплиннність та необхідність завершувати цікаву зустріч.

У підсумку, коледжани отримали шквал компліментів та слів вдячності студентському та педагогічному колективу, його керівнику,  які лунали від глибини душі наших гостей. Учасники виразили наміри та сподівання на подальші зустрічі та співпрацю.