Переглянути інформацію для вступника >

В коледжі пройшли майстер-класи з акваріумістики та мистецтва аквадизайну

У понеділок, 8 квітня  наш коледж  відвідала кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін початкової освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Буднік Світлана Василівна.

Довідка. Акваріумістика та аквадизайн - це новий сучасний популярний напрям декоративного розведення риб, метою якого є створення збалансованих гармонійних композицій з біотичних та абіотичних компонентів. Аквадизайн як наука базується на знаннях гідрохімічних процесів у замкнутих водних екосистемах, біології водних рослин, безхребетних та риб, а також уявленнях про принципи композиційної побудови.

Вона провела майстер-клас з акваріумістики та мистецтва аквадизайну для  студентів  І, ІІ, ІV курсів спеціальностей «Початкова освіта»,  «Образотворче мистецтво» та викладачів коледжу.

Світлана Василівна, під час  навчального заняття, здійснила запуск акваріума, у якому використала  лише природні матеріали. Присутні отримали теоретичні знання та практичні навички про  загальні принципи формування композицій; типи декоративних акваріумів і особливості  їх облаштування; способи обробки і закладки грунтів в акваріумах; біологічні особливості розповсюджених видів акваріумних рослин та засоби їх посадки; правила підбору і балансу в акваріумній екосистемі представників водної флори і фауни; методи контролю за гідрохімічним режимом в акваріумі, станом здоров’я риб  та доглядом за водними рослинами. Після проведеного майстер-класу науковиця відповіла на численні запитання присутніх.

У другій половині дня Буднік Світлана Василівна провела аналогічний майстер-клас у ЗДО №7 «Волиняночка» для вихованців, вихователів та  студентів-практикантів.

У середу, 10 квітня відбувся третій майстер-клас з акваріумістики та мистецтва аквадизайну. Його провели викладач природничих дисциплін Цибульська Олена Валеріївна та  студентка 1-А курсу Здебська Марія, яка являється дипломанткою обласного конкурсу з акваріумістики та мистецтва аквадизайну «AQUASCAPE». Під час заходу була  продемонстрована  закладка природного акваріума для студентів ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта».  Майбутнім вихователям викладач пояснила, як здійснювати кожен крок  в облаштуванні штучної екосистеми. Студентка продемонструвала свої практичні уміння.

Від проведених майтер-класів учасники  отримати естетичне та емоційне задоволення. Студенти мають змогу застосовувати на практиці отримані знання, доглядаючи за мешканцями акваріума, облаштованого в аудиторії № 25.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь