Студентка коледжу – дипломантка конкурсу з акваріумістики та мистецтва аквадизайну «AQUASCAPE»

У неділю, 16 грудня 2018 року  у Волинському  обласному еколого-натуралістичному центрі (м.Луцьк) відбулося підведення підсумків  обласної виставки-конкурсу з акваріумістики та мистецтва аквадизайну «AQUASCAPE». Учасники залучались до поглибленого вивчення прісноводних екосистем в штучних умовах; демонстрували особливості аранжування акваріумними рослинами та підбору риб для створення штучних водних екосистем; популяризували методи дизайнерського оформлення акваріуму вищими рослинами; презентували принципи підбору та утримання водних рослин і риб.

Студентка 1 курсу  спеціальності «Образотворче мистецтво» Здебська Марія  під керівництвом викладача природничих дисциплін Цибульської Олени Валеріївни створила і  представила на конкурсі композиції «Морські почуття» та «Легенда стародавнього міста».

Конкурсні роботи відрізнялися оригінальністю композиційного рішення, оформленням акваріумів та загальним естетичним враженням.  Під час  церемонії   дівчина  була нагороджена Дипломом ІІ ступеня в номінації «За оригінальність оформлення акваріуму» та цінними подарунками.

Викладач Цибульська О.В. та студентка Здебська М. вдячні  адміністрації коледжу за надану можливість участі у виставці-конкурсі з акваріумістики та мистецтва аквадизайну «AQUASCAPE» та викладачам циклової комісії з образотворчого мистецтва Мартинюк Л.Г., Білик О.С., Токаревій Т.М., Залуніній В.В.  за допомогу у підготовці до конкурсу та запропоновані арт-ідеї.

Всього оцінок: 91

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь