Розділ ЦК викладачів шкільної педагогіки, психології та окремих методик

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА ЯК ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Із метою підготовки фахівця з початкової освіти, який досконало володіє методичними знаннями, педагогічною технікою і прагне до творчості, у Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради для студентів спеціальності «Початкова освіта» передбачено наступні види практики: позакласна та позашкіль

СТУДЕНТИ ВПФК – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ!

Студентське наукове товариство із педагогіки та психології – перша сходинка майбутніх вчителів початкових класів у таємничий світ науки!

Найактивніші студенти спеціальності «Початкова освіта» щороку беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях і семінарах.

Олімпіада з навчальної дисципліни «Педагогіка»

13 лютого 2023 року в коледжі було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Педагогіка» серед студентів ІІІ курсів спеціальностей: 013 Початкова освіта, 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

У співпраці до результату

«Учитель не може працювати наодинці, а тому він повинен піклуватися про те, щоб учителі школи збиралися разом і обговорювали ті завдання, які вони повинні провадити в життя, а також обговорювали способи виконання цих завдань» – вказував відомий педагог С.Т. Шацький.

Студенти-дошкільники святкують День дошкілля

29 вересня 2018 року в рамках святкування Всеукраїнського Дня дошкілля студенти спеціальності «Дошкільна освіта» організували для дітей міста шоу-програму «У дитинстві всім нам добре жити, вчімося добро творити». На святі малят розважали веселі мультяшні герої: Мікі Маус, Чарівні Поні, Лего Ніндзяго.

Навчити людину бути щасливою неможливо, але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна

Але одна справа повторювати ці слова, інша – залучати до радощів життя сотні знедолених і, здавалося б, безнадійних дітей. Три тисячі таких «безнадійних»  пройшли крізь серце Антона Семеновича Макаренка і кожному з них він допоміг стати щасливим.

Стрітення - свято християнське і народне: дві зустрічі, дві філософії, дві мудрості

Ось і Стрітення прийшло. Землю снігом замело.

Та душа уже співає! Все одно весну чекає!

Перлинки професійної майстерності

«Учителями повинні бути люди чесні, діяльні і працьовиті; не тільки для годиться, а й насправді вони повинні бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим. (Ніщо удаване не може бути тривалим).» - так стверджував видатний педагог Я.А. Коменський.

Сторінки