СТУДЕНТИ ВПФК – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ!

Студентське наукове товариство із педагогіки та психології – перша сходинка майбутніх вчителів початкових класів у таємничий світ науки!

Найактивніші студенти спеціальності «Початкова освіта» щороку беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях і семінарах.

Завдяки участі у діяльності СНТ студенти набувають нового досвіду, вчаться правильно висловлювати свої думки, поглиблюють теоретичні знання, беруть участь у численних наукових заходах; публікують результати своїх досліджень у наукових виданнях, знайомляться з однодумцями з інших закладів освіти, усвідомлюють необхідність постійної самоосвіти, вчаться швидко реагувати на освітні інновації.

Впродовж багатьох років студентське наукове товариство із педагогіки та психології очолювала викладач-професіонал Лідія КАТИНСЬКА. Із вересня 2019 року дане товариство почало працювати під керівництвом кандидата педагогічних наук Ольги ГНЕПИ.

Засідання СНТ проводяться один раз на тиждень тривалістю 1-2 години. Студенти досліджують проблеми інклюзивного навчання, різні види арттерапії, використання здоров’язбережувальних та мобільних технологій в освітньому процесі початкової школи тощо.

За чотири з половиною роки студенти під керівництвом Ольги ГНЕПИ підготували 60 наукових статей, опублікованих у збірниках матеріалів конференцій.

30 листопада 2023 року майбутні педагоги-організатори взяли участь у ІХ Міжнародній молодіжній науково-практичній інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі».

Бажаємо студентам креативних ідей, невичерпних сил для творчості та нових наукових звершень!