Квест професій

25 травня 2017 року під патронатом Пелех Олени Павлівни, заступника директора з виробничої практики, у нашому коледжі був проведений інноваційний профорієнтаційний захід – командоутворюючий тренінг (квест професій) для учнів ЗОШ нашого міста, який мав на меті розширити інформацію про напрями фахової підготовки  спеціалістів у коледжі, дозволив випускникам загальноосвітніх закладів краще ознайомитися із особливостями кожного відділу, сприяв можливості більше  дізнатися один про одного в умовах необхідності прийняття швидких і адекватних рішень, вияву прихованих якостей.

Члени СНТ секції педагогіки та психології під керівництвом Катинської Л.Л. взяли активну участь у квесті професій. Майбутні вступники дізналися про історію відділу «Початкова освіта», напрями додаткової кваліфікації  у підготовці майбутніх фахівців, вивчили ігри, виконали цікаві завдання, грали у масовки англійською, польською та німецькою мовами. Ми: Буковська М., Грицанчук Н., Просіцька Н., Дзяблюк Л., Попик А., Веремчук М., Дружко Я., Палійчук М., Бохонський О., Корнійчук М., Кашуба О., Вавринюк О., Причепа М., Поліщук І., Ослюк Н.  зустрічали майбутніх вступників такими чудовими словами: «Здрастуй, здрастуй, новий друже! Тут ніхто не є байдужим! Станем всі – одна  сім’я! Будем друзі – ти і я!». Символом відділу у квесті стала «Мудра Сова», яка спонукає розвивати розум та власні таланти. 

Екстремальні етапи квесту дозволили спільно пережити емоційні сплески, що психологічно зблизило учасників події. Інтелектуальні етапи сприяли розвитку ерудиції і вияву спритності, а ігрові завдання викликали масу позитивних емоцій і радісних спогадів, сприяли розвитку комунікативних якостей.

Школярики були  дуже задоволені і ми дізналися від них, що вони мають мрію навчатися у нашому чудовому коледжі. Бажаємо їм успіхів та здійснення мрій!

А ми знову набули цінного досвіду організації та проведення інноваційних тренінгів, за що сердечно дякуємо Олені Павлівні та Лідії Леонідівні!

Лідія Катинська – керівник секції