Хеллоуін з Англійським клубом

31 жовтня Клуб любителів англійської мови відзначав Хеллоуін. Це сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського «надвечір'я Дня всіх святих».
Найгучніше проходить це святкування у Сполучених Штатах, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хеллоуін поступається лише Різдву.
На Хеллоуінській вечірці студенти мали прекрасну нагоду використати  свої креативні навики у створенні костюмів та приготуванні традиційної їжі. Впродовж вечора учасники клубу розважалися різними тематичними іграми, розповідали страшні історії та спілкувалися англійською мовою із американським волонтером Корпусу Миру Дженною Марвін, котра із задоволенням розповіла студентам про особливості святкування Хеллоуіна та почастувала традиційними американськими ласощами.

Усі присутні також брали участь у конкурсі на кращий костюм. Переможців визначили у чотирьох номінаціях: найстрашніший, найкумедніший, наймиліший та найоригінальніший. 
Увесь час на святі панувала доброзичлива, весела атмосфера. Студенти цікаво і оригінально провели час у колі різного роду надприродних істот. І усе це відбулося завдяки їх власній ініціативі та бажанню урізноманітнювати своє дозвілля, розвиватися та самовдосконалюватися. Тому я хочу висловити свою вдячність і захоплення студентам групи 2-А за художнє оформлення інтер’єру та грим гостей, студентам 1-Г за смачне Хеллоуінське частування та відмінний настрій, і студентці групи 4-Б Анні Рудь за відмінну організацію заходу.
З нетерпінням чекаємо наступних святкувань і запрошуємо усіх бажаючих до нашого клубу!