Активні учасники з коледжу на Всеукраїнському Зборі «Лелека: ліга літа – 2017»

З 15 по 18 вересня у  мальовничому селищі Кирилівка Запорізької області на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» викладачі коледжу О.С. Білик, Т.А. Карпук, О.П. Пелех,  Б.С. Шахраюк брали активну участь у Всеукраїнському Зборі працівників дитячого оздоровлення та відпочинку «Лелека: ліга літа – 2017».     

Насичена програма збору дала можливість презентувати власні доробки та досягнення у фестивалі таборів. Достойно представили роботу коледжу у номінаціях «Творча презентація», «Стенд» та «Методичні матеріали». Наша делегація брала активну участь у брифінгу «Літо 2017. Підсумки», топ-зустрічі «Система оздоровлення та відпочинку дітей в Україні. Рік 2017», у роботі семінару-туру «Система підготовки кадрів. Досвід ДОЗ  с.Кирилівка».

Всього на семінар до «Чайки» з’їхалось 150 делегатів з 16 областей України. Наш коледж переміг у номінації «Традиції та прогрес», наших студентів запросили на літню практику у велику кількість таборів (м. Запоріжжя, Рівне, Приморськ, с. Кирилівку…), бо підготовку, яка організована у коледжі, вважають методично доцільною.