Курси для вчителів: «Intel. Навчання для майбутнього»

З 28.10 по 02.11.2013 року 15 вчителів шкіл з міських шкіл та 15 вчителів з шкіл району проходили курси: «Intel. Навчання для майбутнього». Ці курси щорічно проводять тренери: Цаль-Цалько Руслан Йосипович та Чуцький Микола Андрійович.

Технологія в перекладі з грецької (techne) означає мистецтво, майстерність, уміння.

Основною метою навчально-інформаційних курсів є підготовка вчителів до повноцінної життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства.

Педагогам комп’ютер відкриває доступ до нетрадиційних джерел інформації, дає цілком нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, дозволяє реалізовувати принципово нові форми і методи навчання. Основний матеріал програми курсу подано в електронному вигляді, де поєднуються невеликі блоки текстової інформації, текстові завдання з інтерактивними вправами. Важливою перевагою курсу є те, що користувачі, які пройшли навчання за його програмою, отримують сертифікат.

Учитель сьогодні, як ніхто інший, повинен іти в ногу з часом, а інколи випереджаючи його, адже саме він творить майбутнє своїх учнів.