Всеукраїнський фестиваль «Львівська писанка»

Керівника образотворчого мистецтва Залуніну Валентину Володимирівну разом з її вихованцями - студентами 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» Скакун  Іванною та Мороз Олесею  запросили на щорічний Всеукраїнський фестиваль «Львівська писанка».
Конкурс проводився 27-28 квітня 2013 року з Всеукраїнським товариством «Лемківщина» і фундацією дослідження Лемківщини на базі Дитячої школи народних мистецтв у співпраці зі Львівською національною академією мистецтв.
Особливості орнаментики лемківської писанки стали предметом обговорення не лише дослідників народної творчості, але і самих писанкарів під час проведення круглого столу на фестивалі. Учасники конкурсу з нашого коледжу: Скакун Іванна та Мороз Олеся під керівництвом Залуніної В.В. продемонстрували  свої знання і вміння розписувати писанки і були нагороджені дипломами  і подарунками, Валентину Володимирівну нагородили дипломом І ступеня. Нагородження проходило у Шевченківському гаю біля церкви Святих Володимира та Ольги після урочистої молитви.

Підсумком фестивалю стала виставка писанок  у музеї етнографії і народних промислів у Львові, на якій були показані традиційні і авторські роботи.