Мистецький проект «Великоднє сонечко Волині»

 Майстер-класи із написання традиційної та любительської писанки організували студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» під керівництвом викладача Л.Г. Дембровської для родин першокласників міської гімназії іменні Олександра Цинкаловського.

Назвали це свято «Великоднє сонечко Волині» і відбулося воно 3 квітня Володимир-Волинському історичному музеї. Кожен з учасників незвичного майстер-класу  поринув у мистецьке дійство: студенти з гордістю представляли Зразковий колектив писанкарів з педагогічного коледжу та старалися продемонструвати високий рівень майстерності при показі прийомів писанкарського письма та виготовлення любительської писанки:

ПИСАНКА. Ольга Любохинець, студентка 4-А курсу

МАЛЬОВАНКА. Євгенія Свистун, студентка 4-А курсу

ТРАВЯНКА. Марія Категова, студентка 3-А курсу

ДЕКУПАЖ. Катерина Менкунець, студентка 4-А курсу

КВІЛІНГ. Руслана Бабійчук, студентка 3-А курсу

БІСЕРКА. Тетяна Галів, студентка 3-А курсу

МОТАНКА. Тетяна Мосорук, студентка 3-А курсу

МАНКА. Світлана Хоружик, студентка 3-А курсу.

Також студенти презентували виставку своїх творчих робіт виставивши її в музейній експозиції, яка буде демонструватися у музеї на протязі місяця.

Учні гімназії та їхні батьки виявили бажання і неабияку старанність, щоб навчитися цього прадавнього українського мистецтва, а також зі смаком поєднати з сучасними техніками. Класовод Олена Миколаївна Жуйвода запросила на майстер-клас цілі родини першокласників. Та перш ніж стати до справи виготовлення любительської писанки учні влаштували для всіх присутніх музично-поетичну композицію та великодні привітання. А ще намалювали барвисті писаночки на папері та прикрасили ними залу.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь